77429

Včelařská konference

(Internetová stránka otevírající prostor pro komunikaci včelařů)Jméno: E-mail:
Téma:
Příspěvek:
Jmeno sladkeho produktu vcelHeslo: Opište červené slovo pozpátku do kolonky.

U vašeho příspěvku bude zobrazena IP adresa, ze které příspěvek odesíláte.
Délka příspěvku je omezena na 10000 znaků.

Prosíme účastníky konference, aby při podání nového příspěvku do konference vždy vyplnili kolonku "téma". V případě, že reagujete na některý již uveřejněný příspěvek, tak to důsledně čiňte pomocí funkce "Odpovědět do diskuze na příspěvek číslo...", která je k dispozici vpravo vedle každého zobrazeného příspěvku. Funkce, která je pro každý zobrazený příspěvek k dispozici: "Zobrazit odpovědi na tento příspěvek.", bude správně fungovat jen v případě, že budete dbát výše uvedených pokynů.)


Zběžné zobrazení

Archiv Včelařské konference


(83.208.80.247) (83.208.80.247) --- 18. 2. 2012
trebula...

Krásná to věta i když krátká,kdyby byla delší,možná by to byl pamlsek.Reminiscence - za svého času přítel Václ....,který používal podobné slogany- na př.souvčelsví a pod výrazy jako racionalizaci zdar,do té doby jsme to neznali a jak vidno,že se neuchytily,možná škoda.
Prosím abyste se na mne nezlobil,věděl jsem,že časem zmoudříte,že to dlouho nepotrvá,že ze svého mladického elánu trochu slevíte.Ale asi jste slevil víc,než se očekávalo.Vaše nynější příspěvky jsou jenom sporadické.
Ale mnohým zde chybíte a přiznám taky , že i mě.Taky věřím,že jste dnes dobrý včelař,staráte se dobře o své včely a sousedy už tak neberete v potaz.Protože sousedé včelaři jsou různí,různě se starají o své včely,ale jak se starám já o své,to je základ mého úspěšného včelařského provozu.Zdravím a přeji hlavně zdraví...

Odpovědět
do diskuze
na příspěvek
číslo 56041


Zobrazit
odpovědi
na tento
příspěvek


Zobrazit
celé
vlákno

Klikněte sem pro nápovědu