78252

Včelařská konference

(Internetová stránka otevírající prostor pro komunikaci včelařů)Jméno: E-mail:
Téma:
Příspěvek:
Jmeno sladkeho produktu vcelHeslo: Opište červené slovo pozpátku do kolonky.

U vašeho příspěvku bude zobrazena IP adresa, ze které příspěvek odesíláte.
Délka příspěvku je omezena na 10000 znaků.

Prosíme účastníky konference, aby při podání nového příspěvku do konference vždy vyplnili kolonku "téma". V případě, že reagujete na některý již uveřejněný příspěvek, tak to důsledně čiňte pomocí funkce "Odpovědět do diskuze na příspěvek číslo...", která je k dispozici vpravo vedle každého zobrazeného příspěvku. Funkce, která je pro každý zobrazený příspěvek k dispozici: "Zobrazit odpovědi na tento příspěvek.", bude správně fungovat jen v případě, že budete dbát výše uvedených pokynů.)


Zběžné zobrazení

Archiv Včelařské konference


Radek Hubac (94.27.130.146) --- 10. 3. 2012
Mesiáš

To je osud takových diskuzí, kde se nedrží nit příspěvků. Aby GP neřekl, že nic nenapíšu jasně, tak tedy: zamindrákovaný člověk ze Stok na Vysočině napsal následující anonym :
> Přežili jsme jinou slotu,přežijem i tuhle.
> Ejhle,našel se další mesiáš pro včelaře,co tomu řeknou ti předchozí,kterých
> také byla valná řádka ?
> Takových tu již v minulosti bylo,a kde skončili.V propadlišti dějin.Doba je
> neúprosná,vynáší nové a nové
> mesiáše a časem je potom zatracuje.Nastupují další a další a po těch
> dřívějších dnes ani pes neštěkne.Však si na ně vzpomenete,kdo tuto
> konferenci již drahně let sledujete. Tak to je a nebude jinak i v
> budoucnosti a myslím si,že je to tak dobře...

Sice nemám čas, ale vzhledem k zanechané IP adrese jsem našel lokalitu odkud píše a odepsal jsem mu, že sice mně jeho příspěvek nedává moc smysl, kromě nepovedeného pokusu o urážku a poslal jsem mu pozdrav do Stok, aby ostatní věděli odkud přišel ten blábol. Taky jsem mu napsal, že jsem rád, že jsem probudil třeba i vášně, ale že snad pár lidí zapřemýšlí nad napsaným a začne více sledovat nákazovou situaci. Anonymnímu pisateli evidentně moje odpověď "nesedla" a jelikož mohl zablokovat můj e-mail v této konferenci, tak to udělal. Jestli ten ubožák je přímo správce této konference nevím a je mito celkem jedno. Každopádně se to nedělá. Proto jsem se rozloučil, že s takovým ubožákem nechci být dáván dohromady. Jak jste zmínili, je problém najít lidi ochotné odpovídat na opakované triviální dotazy. Pokud jsem měl čas, snažil jsem se kvůli začátečníkům. Sám jsem podobně před 1é lety dostal spoustu dobrých rad. Ještě pár lidí ochotných zde takhle odpovídat odejde a tato konference zmizí v propadlišti dějin. Vůbec bych se nedivil, kdyby sám konferenci zrušil, aby předešel Vaší pozornosti, protože je to otázka pár minut najít na internetu jméno a adresu toho zoufalce, ale s ním já nehodlám ztrácet čas. Tolik pro vysvětlením Vám přátelům, se kterými jsem zde prodebatoval mnoho pro mě užitečného.
Radek Hubač

Odpovědět
do diskuze
na příspěvek
číslo 56323


Zobrazit
odpovědi
na tento
příspěvek


Zobrazit
celé
vlákno

   
Podhájecký (93.99.63.254) --- 10. 3. 2012
Re: Mesiáš

Nezlobte se, ale jste velice zlý a arogantní člověk. Určitě zase kopnete, ale poslužte si.

>Sice nemám čas, ale vzhledem k zanechané IP adrese jsem našel lokalitu odkud píše a odepsal jsem mu, že sice mně jeho příspěvek nedává moc smysl, kromě nepovedeného pokusu o urážku a poslal jsem mu pozdrav do Stok, aby ostatní věděli odkud přišel ten blábol. Taky jsem mu napsal, že jsem rád, že jsem probudil třeba i vášně, ale že snad pár lidí zapřemýšlí nad napsaným a začne více sledovat nákazovou situaci. Anonymnímu pisateli evidentně moje odpověď "nesedla" a jelikož mohl zablokovat můj e-mail v této konferenci, tak to udělal. Jestli ten ubožák je přímo správce této konference nevím a je mito celkem jedno. Každopádně se to nedělá. Proto jsem se rozloučil, že s takovým ubožákem nechci být dáván dohromady. Jak jste zmínili, je problém najít lidi ochotné odpovídat na opakované triviální dotazy. Pokud jsem měl čas, snažil jsem se kvůli začátečníkům. Sám jsem podobně před 1é lety dostal spoustu dobrých rad. Ještě pár lidí ochotných zde takhle odpovídat odejde a tato konference zmizí v propadlišti dějin. Vůbec bych se nedivil, kdyby sám konferenci zrušil, aby předešel Vaší pozornosti, protože je to otázka pár minut najít na internetu jméno a adresu toho zoufalce, ale s ním já nehodlám ztrácet čas. Tolik pro vysvětlením Vám přátelům, se kterými jsem zde prodebatoval mnoho pro mě užitečného.
Radek Hubač

Odpovědět
do diskuze
na příspěvek
číslo 56324


Zobrazit
odpovědi
na tento
příspěvek


Zobrazit
celé
vlákno

Klikněte sem pro nápovědu