77425

Včelařská konference

(Internetová stránka otevírající prostor pro komunikaci včelařů)Jméno: E-mail:
Téma:
Příspěvek:
Jmeno sladkeho produktu vcelHeslo: Opište červené slovo pozpátku do kolonky.

U vašeho příspěvku bude zobrazena IP adresa, ze které příspěvek odesíláte.
Délka příspěvku je omezena na 10000 znaků.

Prosíme účastníky konference, aby při podání nového příspěvku do konference vždy vyplnili kolonku "téma". V případě, že reagujete na některý již uveřejněný příspěvek, tak to důsledně čiňte pomocí funkce "Odpovědět do diskuze na příspěvek číslo...", která je k dispozici vpravo vedle každého zobrazeného příspěvku. Funkce, která je pro každý zobrazený příspěvek k dispozici: "Zobrazit odpovědi na tento příspěvek.", bude správně fungovat jen v případě, že budete dbát výše uvedených pokynů.)


Zběžné zobrazení

Archiv Včelařské konference


(e-mailem) --- 27. 3. 2013
Medomet

 
Opískovaný povrch by měl být nadoraz zbaven starých nátěrů, pokud není je třeba cyklus v pískovačce opakovat. Jde o to, že pokud zbude starý nátěr, (v tomto případě na medometu) a následným nástřikem komaxitu po vypálení v peci může nastat situace, že na místě starého nátěru nástřik spění, případně může vytvořit jiný defekt.
 
Proč otázka na pískovače? Jde o to jaké broky či medium v pískovačce jsou. U plechu může po opískování nastat situace, že povrch by mohl mít tepaný vzhled, v horším případě by z něj mohl být po opískování cedník :-)
T.P

Odpovědět
do diskuze
na příspěvek
číslo 60877


Zobrazit
odpovědi
na tento
příspěvek


Zobrazit
celé
vlákno

Klikněte sem pro nápovědu