78251

Včelařská konference

(Internetová stránka otevírající prostor pro komunikaci včelařů)Jméno: E-mail:
Téma:
Příspěvek:
Jmeno sladkeho produktu vcelHeslo: Opište červené slovo pozpátku do kolonky.

U vašeho příspěvku bude zobrazena IP adresa, ze které příspěvek odesíláte.
Délka příspěvku je omezena na 10000 znaků.

Prosíme účastníky konference, aby při podání nového příspěvku do konference vždy vyplnili kolonku "téma". V případě, že reagujete na některý již uveřejněný příspěvek, tak to důsledně čiňte pomocí funkce "Odpovědět do diskuze na příspěvek číslo...", která je k dispozici vpravo vedle každého zobrazeného příspěvku. Funkce, která je pro každý zobrazený příspěvek k dispozici: "Zobrazit odpovědi na tento příspěvek.", bude správně fungovat jen v případě, že budete dbát výše uvedených pokynů.)


Zběžné zobrazení

Archiv Včelařské konference


Pavel Samojlovič --- 19. 7. 2004
další postup

Dobrý den,

zase bych se potřeboval poradit o dalším postupu.
Před ca týdnem jsem usadil roj do Langstroth 3/4. Původně jsem cca před 3 týdny usadil roj, ale po kontrole jsem zjistil, že je tam samá trubčina.Pak mě soused nabídl nový roj.
Kolega včelař od kterého jsem tento starý mi poradil ať včely vymetu v lese trubcokladná matka, že se nevrátí, včely že jo. Tak jsem provedl a usadil nový roj. Starý roj vystavěl 3 mezistěny ( dáno 8 mezistěn +2 stavební rámky).
Včera jsem kontroloval, nový roj vystavěl další 4 mezistěny, stavební rámky netknuty, všude plno medu, včely vyvěšeny v podmetu. Na jednom rámku uprostřed nalezen matečník.
Poradí mi někdo co dál ?
Pavel

Odpovědět
do diskuze
na příspěvek
číslo 6610


Zobrazit
odpovědi
na tento
příspěvek


Zobrazit
celé
vlákno

Klikněte sem pro nápovědu