78126

Včelařská konference

(Internetová stránka otevírající prostor pro komunikaci včelařů)Jméno: E-mail:
Téma:
Příspěvek:
Jmeno sladkeho produktu vcelHeslo: Opište červené slovo pozpátku do kolonky.

U vašeho příspěvku bude zobrazena IP adresa, ze které příspěvek odesíláte.
Délka příspěvku je omezena na 10000 znaků.

Prosíme účastníky konference, aby při podání nového příspěvku do konference vždy vyplnili kolonku "téma". V případě, že reagujete na některý již uveřejněný příspěvek, tak to důsledně čiňte pomocí funkce "Odpovědět do diskuze na příspěvek číslo...", která je k dispozici vpravo vedle každého zobrazeného příspěvku. Funkce, která je pro každý zobrazený příspěvek k dispozici: "Zobrazit odpovědi na tento příspěvek.", bude správně fungovat jen v případě, že budete dbát výše uvedených pokynů.)


Zběžné zobrazení

Archiv Včelařské konference


(178.255.168.151) --- 16. 12. 2019

Souhlasím s GUPA,

3.a 4. vlna bude již plošně. ptal jsem se souseda , který má potraviny a on mi závidí, že nemám EET. Co udělá, když nebudu dávat k medu EET? Upozorní na udání.....Závist....
Každý zaměstnanec , který chodí do práce dostává mzdu, krácenou a pojištění a daň. Platí to at chce nebo ne. Soused se diví, proč já bych to měl mít jinak------
Tvrdí: Je to vztah kupující prodávající- ty máš med a zákazník peníze. Až bude EET plošné budeš podezřelý každému, protože zákazník neví nic o tvých výjimkách..

To mu ani řici nemohu že do 2 tun .....
No a představte si, že hodně lidí co do EET spadnou ve 3 a 4 vlně, budou chodit raději pro můj med než ke včelařovi, který EET účtenky nevydává. Protože z principu že nechcou podporovat neevidované platby, protože je sami musí evidovat. Chápete to?

S EET se roztrhne úplně jiné tržní prostředí s 3 a 4 vlnou, To si málokdo z uražených změnou neuvědomuje.

Odpovědět
do diskuze
na příspěvek
číslo 73706


Zobrazit
odpovědi
na tento
příspěvek


Zobrazit
celé
vlákno

Klikněte sem pro nápovědu