78125

Včelařská konference

(Internetová stránka otevírající prostor pro komunikaci včelařů)Jméno: E-mail:
Téma:
Příspěvek:
Jmeno sladkeho produktu vcelHeslo: Opište červené slovo pozpátku do kolonky.

U vašeho příspěvku bude zobrazena IP adresa, ze které příspěvek odesíláte.
Délka příspěvku je omezena na 10000 znaků.

Prosíme účastníky konference, aby při podání nového příspěvku do konference vždy vyplnili kolonku "téma". V případě, že reagujete na některý již uveřejněný příspěvek, tak to důsledně čiňte pomocí funkce "Odpovědět do diskuze na příspěvek číslo...", která je k dispozici vpravo vedle každého zobrazeného příspěvku. Funkce, která je pro každý zobrazený příspěvek k dispozici: "Zobrazit odpovědi na tento příspěvek.", bude správně fungovat jen v případě, že budete dbát výše uvedených pokynů.)


Zběžné zobrazení

Archiv Včelařské konference


(93.89.102.199) --- 21. 2. 2023

Komeční včelaře neznám vysvětlí mi to někdo kdo to ví a jejich status. Tento dotaz jsem napsal já Zdeněk. Gusmiliane s Břeclavi z rohové ulice. Můžu ti sdělit ,že ty nevíš toho moc o SKV jen dáš k tomu komentář který je tvůj a pouze jsi použíl jen svoji myšlenku v tvé nevědomosti a ta je hluboká.

Odpovědět
do diskuze
na příspěvek
číslo 76700


Zobrazit
odpovědi
na tento
příspěvek


Zobrazit
celé
vlákno

   
gupa (93.92.52.23) --- 21. 2. 2023
Re:

(93.89.102.199) --- 21. 2. 2023

Komeční včelaře neznám vysvětlí mi to někdo kdo to ví a jejich status. Tento dotaz jsem napsal já Zdeněk. Gusmiliane s Břeclavi z rohové ulice. Můžu ti sdělit ,že ty nevíš toho moc o SKV jen dáš k tomu komentář který je tvůj a pouze jsi použíl jen svoji myšlenku v tvé nevědomosti a ta je hluboká.<

No vidím že má smysl otom diskutovat, tak se rozepiš co si myslíš že dává takové sdružení svým členům. Pouč mne. Nějaké slova jako uznávat nevědomost spolu s jakousi nadřazeností přeci sdružení komerčních včelařů jako cíl určitě nemá. Prosím nepopisuj takové ty běžné věci kterým se sdružení prezentuje na webu. Něco podrobnějšího, ale nemusíš úplně do detailů. Co tvého o SKV sem můžeš dát ty. Nevědomost je věčná (nejen hluboká) a postihuje i tebe. To jsou běžné věci, nikdo není dokonalý.

Odpovědět
do diskuze
na příspěvek
číslo 76701


Zobrazit
odpovědi
na tento
příspěvek


Zobrazit
celé
vlákno

Klikněte sem pro nápovědu