78252

Včelařská konference

(Internetová stránka otevírající prostor pro komunikaci včelařů)Jméno: E-mail:
Téma:
Příspěvek:
Jmeno sladkeho produktu vcelHeslo: Opište červené slovo pozpátku do kolonky.

U vašeho příspěvku bude zobrazena IP adresa, ze které příspěvek odesíláte.
Délka příspěvku je omezena na 10000 znaků.

Prosíme účastníky konference, aby při podání nového příspěvku do konference vždy vyplnili kolonku "téma". V případě, že reagujete na některý již uveřejněný příspěvek, tak to důsledně čiňte pomocí funkce "Odpovědět do diskuze na příspěvek číslo...", která je k dispozici vpravo vedle každého zobrazeného příspěvku. Funkce, která je pro každý zobrazený příspěvek k dispozici: "Zobrazit odpovědi na tento příspěvek.", bude správně fungovat jen v případě, že budete dbát výše uvedených pokynů.)


Zběžné zobrazení

Archiv Včelařské konference


gupa (93.92.52.23) --- 3. 3. 2023
Re: Ihynove dotace

Domino nezastaviš,zůžené včelstvo je k ničemu,nefunguje,včely ho stejně nebrání.<

Zůžené česno nebo upravené česno je jedno protirabovací opatření, druhá je kontakt povrchu chomáče s česnem. Je to jak s doletem za snůškou, pokud je o pár cm blíže, lépe ho ovládá a tak lépe hlídá značku a vůni česna.

Polde toho jak to popisuješ sepse je jasná, ale příjem sepse bude z okolí, typuji driftem cizích dělnic z kolabujících včelstev. Zdá se, že to chce v momentě příjmu sepse (předpoklad pokud je vidno velmi čilý letový podletní provoz) provádět protiopatření, protiopatření pokud je dobře uděláno, můžeš mít i stovky včelstev na jednom místě v řadě a nic moc se neděje.

Odpovědět
do diskuze
na příspěvek
číslo 76730


Zobrazit
odpovědi
na tento
příspěvek


Zobrazit
celé
vlákno

Všechny správně vytvořené příspěvky na toto téma

Klikněte sem pro nápovědu