77690

Včelařská konference

(Internetová stránka otevírající prostor pro komunikaci včelařů)Jméno: E-mail:
Téma:
Příspěvek:
Jmeno sladkeho produktu vcelHeslo: Opište červené slovo pozpátku do kolonky.

U vašeho příspěvku bude zobrazena IP adresa, ze které příspěvek odesíláte.
Délka příspěvku je omezena na 10000 znaků.

Prosíme účastníky konference, aby při podání nového příspěvku do konference vždy vyplnili kolonku "téma". V případě, že reagujete na některý již uveřejněný příspěvek, tak to důsledně čiňte pomocí funkce "Odpovědět do diskuze na příspěvek číslo...", která je k dispozici vpravo vedle každého zobrazeného příspěvku. Funkce, která je pro každý zobrazený příspěvek k dispozici: "Zobrazit odpovědi na tento příspěvek.", bude správně fungovat jen v případě, že budete dbát výše uvedených pokynů.)


Zběžné zobrazení

Archiv Včelařské konference


V Banýr --- 7. 11. 2004
Dotaz ČSV

Vážení přátelé.Už týden se pokouším natočít strány ČSV,a stále se mi oběvuje jen titulní stránka a při stisknutí na Česky se oběví jen prázdná žlutá stránka.Prosím poraďte!

Za odměnu fígl.Při rovnání rámků do skříně na 2 lišty, které jsou přes skříň a rámky se staví na spodní loučku,dochází při vytahování jednotlivých rámků někdy k jejich zvrácení a jejich opakované rovnání bývá k zoufání.To se nechá odstranit tím,že se zadní lišta připevní o 1 cm níže a rámky se při rovnání opírají o zadní stěnu.Pak se rámky při vytažení kteréhokoliv rámku nevracejí.

Díky za radu. V Banýr

Odpovědět
do diskuze
na příspěvek
číslo 7748


Zobrazit
odpovědi
na tento
příspěvek


Zobrazit
celé
vlákno

Klikněte sem pro nápovědu