78252

Včelařská konference

(Internetová stránka otevírající prostor pro komunikaci včelařů)Jméno: E-mail:
Téma:
Příspěvek:
Jmeno sladkeho produktu vcelHeslo: Opište červené slovo pozpátku do kolonky.

U vašeho příspěvku bude zobrazena IP adresa, ze které příspěvek odesíláte.
Délka příspěvku je omezena na 10000 znaků.

Prosíme účastníky konference, aby při podání nového příspěvku do konference vždy vyplnili kolonku "téma". V případě, že reagujete na některý již uveřejněný příspěvek, tak to důsledně čiňte pomocí funkce "Odpovědět do diskuze na příspěvek číslo...", která je k dispozici vpravo vedle každého zobrazeného příspěvku. Funkce, která je pro každý zobrazený příspěvek k dispozici: "Zobrazit odpovědi na tento příspěvek.", bude správně fungovat jen v případě, že budete dbát výše uvedených pokynů.)


Zběžné zobrazení

Archiv Včelařské konference


Havlík --- 22. 11. 2004
soutěž český med

Konečně vyšly ve Včelařství "Medové Oskary".Chtěl bych se u p.Lněničky a u ČSV přimluvit,aby od příštího kola,pokud to bude jen trochu možné,dávali účastníkům soutěže na vědomí konkrétní výsledek z rozboru.Tento bych pak mohl použít na zkvalitnění práce,ale i pro propagaci.Také si myslím,že případný "diplom" pro nás na bramborových posicích,by určitě neuškodil.Hezky bychom si ho pověsili v našich vozech,včelínech,na pracovišti-prodejním místě atd. :-)

Odpovědět
do diskuze
na příspěvek
číslo 7908


Zobrazit
odpovědi
na tento
příspěvek


Zobrazit
celé
vlákno

   
Havlík --- 29. 11. 2004
Re: soutěž český med

Tak se musím p. Lněničkovi omluvit.Výsledky rozboru a certifikát mi minulý týden přišly poštou a udělaly mi velkou radost.

Odpovědět
do diskuze
na příspěvek
číslo 7973


Zobrazit
odpovědi
na tento
příspěvek


Zobrazit
celé
vlákno

Klikněte sem pro nápovědu