78210

Včelařská konference

(Internetová stránka otevírající prostor pro komunikaci včelařů)Jméno: E-mail:
Téma:
Příspěvek:
Jmeno sladkeho produktu vcelHeslo: Opište červené slovo pozpátku do kolonky.

U vašeho příspěvku bude zobrazena IP adresa, ze které příspěvek odesíláte.
Délka příspěvku je omezena na 10000 znaků.

Prosíme účastníky konference, aby při podání nového příspěvku do konference vždy vyplnili kolonku "téma". V případě, že reagujete na některý již uveřejněný příspěvek, tak to důsledně čiňte pomocí funkce "Odpovědět do diskuze na příspěvek číslo...", která je k dispozici vpravo vedle každého zobrazeného příspěvku. Funkce, která je pro každý zobrazený příspěvek k dispozici: "Zobrazit odpovědi na tento příspěvek.", bude správně fungovat jen v případě, že budete dbát výše uvedených pokynů.)


Zběžné zobrazení

Archiv Včelařské konference


fskalsky --- 3. 12. 2004
Polistopadová 4měsíční inciativa brnáků a zrod jednoho imperia

Zatím co inciativní včelaři v Brně zvvažovali o zřízení sekce produktivních včelařů a své podněty s požadavky konzultovali na UVčSV v Praze.
Inciativní funkcionáři z předsednictva zvažovali jak zachovat své funkce a demokratický centralismus.Vytvořili/zatím tajně/duplikát k brněnské inciativě,rozšířili Socialistickou komisi o bezproblémové odborníky Andrle a Novaka.Se stejně postiženými funkcionari z ostatních svazu/ryby,myslivci zahradkari/vytvorili Volební seskupení,v němž se octli ve vyjimecnem postaveni:vybirat,kdo je dostatecne schopen prezentovat jejich demokrické tradice ve vlade a parlamentu.

Sokamžitou platnosti zastavili veskerou cinnost KV krajskych vyboru aby nebylo možno uskutecnovat inciativy od clenu čSV.

Zamezit přenosu informaci v casopisu Včelařství zmensenim jeho obsahu/z duvodu zvyseni financi/a zbytek stranek zaplavelit zbytečnými,neplodnými uvahami typu oborniku Miškovskeho.

Nejvetšim až kritickym pro demokraticky centralismus bylo každe sejiti vetsiho sroceni clenů jako Ustavujici schuze Produktivnich včelaru v Brne.
Byla slibena predbezna dohoda ve splneni v doposud nastolenych požadavcich za podminek:hlas lidu nezvýší pozadavky.
Nejvetsim hytem na ustavujici schuzi bylo nekolikere ujisteni pripravneho vyboru pritomnemu tajemniku Peroutkovi že nerozbijem jednotu čSV.

Táto prvni ustavujici schuze byly zaroven i jeji posledni,byla to labuti pisen.
Od predsednictva čSV nasledovala už jen hra kočky s myši.

Zverejnene prohlaseni Produktivnich Vcelaru v časopisu Včelařstvi posloužilo zameru nadavek na adresu brnaku a jim podobnym.

Demokraticke centrum se hrde hlasilo že ma alternativy usporadani svazu/ktere nikdo nevidel a zústalo jen u nadpisu/ a co se neudelalo oni budou pokračovat po sjezdu.

Predseda a tajemnik čSV Mandik a Peroutka pozdeji o techto snahách vyjadril:
Bylo stesti ze se je nepodarilo uskutecnit !

Je priznacne v tomto pripade že zkušenost z komunistického kriminalu u JUDr.Beranka nebyla dostatečnou školou,
co Večerni Universita Marxismu Lenismu svym absoilventum.

franta

Odpovědět
do diskuze
na příspěvek
číslo 8015


Zobrazit
odpovědi
na tento
příspěvek


Zobrazit
celé
vlákno

Klikněte sem pro nápovědu