78252

Včelařská konference

(Internetová stránka otevírající prostor pro komunikaci včelařů)Jméno: E-mail:
Téma:
Příspěvek:
Jmeno sladkeho produktu vcelHeslo: Opište červené slovo pozpátku do kolonky.

U vašeho příspěvku bude zobrazena IP adresa, ze které příspěvek odesíláte.
Délka příspěvku je omezena na 10000 znaků.

Prosíme účastníky konference, aby při podání nového příspěvku do konference vždy vyplnili kolonku "téma". V případě, že reagujete na některý již uveřejněný příspěvek, tak to důsledně čiňte pomocí funkce "Odpovědět do diskuze na příspěvek číslo...", která je k dispozici vpravo vedle každého zobrazeného příspěvku. Funkce, která je pro každý zobrazený příspěvek k dispozici: "Zobrazit odpovědi na tento příspěvek.", bude správně fungovat jen v případě, že budete dbát výše uvedených pokynů.)


Zběžné zobrazení

Archiv Včelařské konference


Eman (82.99.129.160) --- 25. 2. 2005
Re: Diskuze a její závaznost

Souhlasím s tebou Libore. Taky vidím hodně kladů této konference. Provětrají se tu myslím různé nestandardní pohledy na věci kolem včel. Padnou tu zajímavé názory a dobré nápady a o ty je vždycky nouze. Mnohokrát se mi osvědčilo když jsem něco řešil, tak jsem to někomu vysvětloval a přitom jsem přišel na to, že je to potřeba udělat jinak. Jinak by mě to nenapadlo. Nelíbí se mi jen někteří zdejší inženýři včelařských duší, kteří to mají všechno jasně nalinkované a snaží se jen přesvědčit druhé o své pravdě. Moje názory se díky této diskuzí často vyvíjely a co jsem si myslel před rokem, už si díky vám nemyslím.
Musím znovu vyslovit uznání příteli Baudišovi, že tuto konferenci vzorně vede. Pomohl mi změnit názor na otevřenost konference. Jen nesmíme být nedůtkliví, protože v té rychlosti nedokážeme občas zvolit tu správnou taktní formulaci a můžeme se někoho dotknout. I to je poučné. Někdy se ale naopak někoho dotknout chci. Ale snažím se to nebrat osobně.
A kdo nemá co říci a o věcech nechce přemýšlet, neumí si dokonce ani sám najít způsob jak se z konference odhlásit, tak ho tady není škoda.

Odpovědět
do diskuze
na příspěvek
číslo 8953


Zobrazit
odpovědi
na tento
příspěvek


Zobrazit
celé
vlákno

Všechny správně vytvořené příspěvky na toto téma

Klikněte sem pro nápovědu