78210

Včelařská konference

(Internetová stránka otevírající prostor pro komunikaci včelařů)



Jméno: E-mail:
Téma:
Příspěvek:
Jmeno sladkeho produktu vcelHeslo: Opište červené slovo pozpátku do kolonky.

U vašeho příspěvku bude zobrazena IP adresa, ze které příspěvek odesíláte.
Délka příspěvku je omezena na 10000 znaků.

Prosíme účastníky konference, aby při podání nového příspěvku do konference vždy vyplnili kolonku "téma". V případě, že reagujete na některý již uveřejněný příspěvek, tak to důsledně čiňte pomocí funkce "Odpovědět do diskuze na příspěvek číslo...", která je k dispozici vpravo vedle každého zobrazeného příspěvku. Funkce, která je pro každý zobrazený příspěvek k dispozici: "Zobrazit odpovědi na tento příspěvek.", bude správně fungovat jen v případě, že budete dbát výše uvedených pokynů.)


Zběžné zobrazení

Archiv Včelařské konference


G.Pazderka (80.78.156.8) --- 3. 9. 2008
Re: Můžeme se oslovovat příteli ?!

Vážený Neznámý příteli. Co se týká VN, je si nutné nejprve uvědomit, že je to zájmová iniciativa a nic komerčního. VN jsou vedeny tak jak jsou vedeny a hlavním předpokladem je právě ten zájem, upřesňuji oboustranný, tak tím řečeno jak pisatelé tak čtenáři navzájem doplňujíc informace.(rozhraní autor - komentáře)

Nikomu se ve VN nezakazuje publikovat, problémem je to, že se zvedly veřejně k portálu VN určité pochybnosti, které jsou ovšem irelevantní jestli umíte dobře číst, hodnotit a komentovat.

Například pozvedne se názor, že VN upadají, redakce VN jako reakci ještě více vyzývá ke vkládání článků, výsledkem je, že stále čtu a poslouchám něco o VN, ze kterých se prý stal bulvár, ale že by někdo přesně popsal jaký který článek nebo jaká uveřejněná informace ve NV toto způsobuje v mysli čtenáře, nenastane. A jsme znovu u toho oboustanného zájmu, který viditelně pokulhává a končí s nějakými neopodstatněnými pomluvami Vážený Neznámý.

Napište do VN článek o Vašich obavách o VN!


..........
>Tento článek v konferenci je opět důkazem umírajících VN. Stává se z těchto příspěvků mnohdy doslovně bulvár a prosazování někdy naprosto nesmyslných osobních názorů. Když náhodou nějaký učitel včelřství vstoupí do této konference, najde se nějaký oponet "odborník", který napsal stovky nesmyslných příspěvků. Takže učitelé vůbec se do tento konference nezapojují a je to velká škoda.<

Odpovědět
do diskuze
na příspěvek
číslo 31343


Zobrazit
odpovědi
na tento
příspěvek


Zobrazit
celé
vlákno

   
Zdenek (79.127.160.5) --- 8. 9. 2008
Re: Můžeme se oslovovat příteli ?!

>co se týká VN, je si nutné nejprve uvědomit, že je to >zájmová iniciativa a nic komerčního. VN jsou vedeny tak jak >jsou vedeny a hlavním předpokladem je právě ten zájem

Z toho mi vyplyva, proc vlastne VN nejsou vedeny za nejaky adekvatni poplatek? Zadarmo se neda delat nic a nikam to nevede, jen komunisti tvrdili opak. Pokud odpovite, ze take moderni vcelar ma sve odbytove problemy, vyplyva z toho, ze o vcelarske casopisy neni zajem. To prilis neodpovida tomu oficialnimu tvrzeni, ze cesko je zemi vcelarsky velmi vyspelou.

Odpovědět
do diskuze
na příspěvek
číslo 31443


Zobrazit
odpovědi
na tento
příspěvek


Zobrazit
celé
vlákno

      
KaJi (194.138.39.54) --- 8. 9. 2008
Re: Můžeme se oslovovat příteli ?!

Pokud odpovite, ze take moderni vcelar ma sve odbytove problemy, vyplyva z toho, ze o vcelarske casopisy neni zajem.

Odbytové problémy má každé zboží. Proč je Včelařství povinně odbíráno jak OGOŇOK za mých malých let?
I ono mělo své problémy. Ovšem jen ČEZ, ČSV a další mají určité možnosti jak je snadno řešit.

Karel

Odpovědět
do diskuze
na příspěvek
číslo 31445


Zobrazit
odpovědi
na tento
příspěvek


Zobrazit
celé
vlákno

Všechny správně vytvořené příspěvky na toto téma





Klikněte sem pro nápovědu