78290

Včelařská konference

(Internetová stránka otevírající prostor pro komunikaci včelařů)Jméno: E-mail:
Téma:
Příspěvek:
Jmeno sladkeho produktu vcelHeslo: Opište červené slovo pozpátku do kolonky.

U vašeho příspěvku bude zobrazena IP adresa, ze které příspěvek odesíláte.
Délka příspěvku je omezena na 10000 znaků.

Prosíme účastníky konference, aby při podání nového příspěvku do konference vždy vyplnili kolonku "téma". V případě, že reagujete na některý již uveřejněný příspěvek, tak to důsledně čiňte pomocí funkce "Odpovědět do diskuze na příspěvek číslo...", která je k dispozici vpravo vedle každého zobrazeného příspěvku. Funkce, která je pro každý zobrazený příspěvek k dispozici: "Zobrazit odpovědi na tento příspěvek.", bude správně fungovat jen v případě, že budete dbát výše uvedených pokynů.)


Zběžné zobrazení

Archiv Včelařské konference


StandaPe (217.117.217.146) --- 20. 1. 2015
Re: Uhyny vcelstev

Nepopírám, že místy z neznámých důvodů včelstva padají, ale ozývají se ti kterým padají nebo již padly a ti co jsou bez ztrát, tak jsou klidu. Ale co s tím? Velký vliv na oslabení odolnosti včelstev mělo jistě dlouhé bezsnůškové období, takový skrytý hlad roztoč tomu potom snadno pomohl. U mně po první fumigaci spad od 30 do 500 roztočů, po druhé ve dvou včelstvech 2 a 3. Flotací měli všech včelstev po 10 dnech od aerosolu 0. Ale medu, jako každý z naší oblasti málo.

Odpovědět
do diskuze
na příspěvek
číslo 65745


Zobrazit
odpovědi
na tento
příspěvek


Zobrazit
celé
vlákno

   
JosPr (217.77.165.33) --- 20. 1. 2015
Re: Uhyny vcelstev

Vcera jsem poletoval s hlasenkou o leceni pro SVS a musim konstatovat,ze zatim jsme neztratili jedine vcelstvo,dle informaci kolegu je to v ZO podobne,ztrata sem tam vcelstva,ale lehce zduvotnitelna zazimovanim zebracka.Neni to zatim ani procento.Spis je shoda,ze vetsina vcelstev vesele ploduje.Chybi mi zatim info z chatove oblasti,kde je rada 1-3 vcelstvovych "hobby"vcelaru,tam se da cekat,ze neco zarve,ale na celkova procenta to nejspis vliv mit nebude..JosPr

Odpovědět
do diskuze
na příspěvek
číslo 65747


Zobrazit
odpovědi
na tento
příspěvek


Zobrazit
celé
vlákno

Všechny správně vytvořené příspěvky na toto téma

Klikněte sem pro nápovědu